כתובתנו : דרך השבעה 2, חולון לפרטים ומידע התקשרו : 072-2575178  
 
תחנת תדלוק בגז במקום
   
       

     
   
 

     
 
המבצע כולל טיפול ראשון חינם! אז למה אתם מחכים?

מבצע! הסבה לגז לרכבי ארבעה צילינדרים במחיר מדהים! 7000ש"ח בלבד! ( עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי)

50% חסכון בכל תדלוק!

הסבה לגז = צעד ידידותי לסביבה

 
     

 

התקנת מערכת גז לרכב

       
 
התקנת מערכת גז לרכב כבר עשית?

התקנת מערכת גז לרכב לרכב כשמו כן הוא התקנת מערכת גז ברכב במקום דלק. רוב המכוניות בארץ עדיין עובדות על דלק לעומת שאר העולם שעברו מזמן למכוניות ירוקות על גז. מערכות גז לרכב משתמשות בגפ"מ ( גז פחמימני מעובה) אשר מהווה תחליף חסכוני ,יעיל ,ירוק ובטוח לבנזין המזהם והיקר.התקנת מערכת גז לרכב במרכז ההנעה בגז - מערכת גז לרכב, דורשת מיכל גז שגודלו בין 45-100 ליטר והוא מותקן בתא המטען של הרכב. מערכת גז לרכב כוללת גם ממיר חום שתפקידו להפוך את הגז במצב נוזלי אדי גז לאחר מכן מתבצעת הזרקה של הגז לבוכנות המנוע.

מה העלות של התקנת מערכת גז לרכב

עלות התקנת מערכת גז לרכב אינה יקרה ונעה בין 8000-10000 ₪ אך ניתן להחזיר את ההשקעה בה אחרי שנה. כמו כן התקנת מערכת גז לרכב היא התקנה בטוחה מאחר שמערכות הגז לרכב אינן פוגעות בביצועי המנוע, ההתקנה נמשכת  כמה שעות ספורות וכל מה שאנו צריכים זה רק להודיע למשרד התחבורה שתקנו מערכת התקנת גז לרכב על מנת שידעו שרכבנו הפך לרכב המונע בז. התהליך פשוט, מהיר וקצר.

איפה עושים התקנת מערכת גז לרכב

את התקנת מערכת גז לרכב ניתן לעשות אצל חברות שהוסמכו ע"י רשויות המדינה לייבא מערכות גז לרכב ולבצע התקנה של המערכות ברכבים הרוצים להפוך לרכבים המונעים בגז. את רשימת החברות המוסמכות ניתן למצוא באתר של משרד התחבורה ולהתקין אצלהם את מערכות גז לרכב. כך שכל מה שנותר לכם הוא פשוט לקבל את ההחלטה הנכונה שאתם מעוניינים לעשות התקנת מערכת גז לרכב ובכך לעבור לרכב המונע על גז וללכת לאותה חברה מוסמכת על מנת לעבור את זה. ושחושבים על התקנת מערכת גז לרכב בסופו של דבר רואים את היתרונות המרובים מול עינכם כמו חסכון בהוצאות הרכב, חסכון בתחזוקת הרכב, חוסר  זיהום והפחתת הפגיעה באיכות הסביבה דברים שמאוד חשובים במיוחד בימים אלו. ועוד יותר חשובים שיש לנו אנשים קרובים כמו משפחה שיכולים לסבול מזיהום האוויר שמכונית על דלק עושים.
 
 
 

 

מערכת גז לרכב
       
עידן הגז   |  דרך השבעה 2 חולון  |  פקס:  03-5595126  |  טל072-2575178
 

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים