טל' 03-5595122
פקס: 03-5535126
 

התקנת מערכת גז לרכב

     
 

/// התקנת מערכת גז לרכב כבר עשית?
_____________________________________________________________________________________________
התקנת מערכת גז לרכב לרכב כשמה כן היא התקנת מערכת גז ברכב במקום דלק. רוב המכוניות בארץ עדיין עובדות על דלק לעומת שאר העולם שעברו מזמן למכוניות ירוקות על גז. מערכות גז לרכב משתמשות בגפ"מ ( גז פחמימני מעובה) אשר מהווה תחליף חסכוני ,יעיל ,ירוק ובטוח לבנזין המזהם והיקר.התקנת מערכת גז לרכב במרכז ההנעה בגז - מערכת גז לרכב, דורשת מיכל גז שגודלו בין 45-100 ליטר והוא מותקן בתא המטען של הרכב. מערכת גז לרכב כוללת גם ממיר חום שתפקידו להפוך את הגז במצב נוזלי אדי גז לאחר מכן מתבצעת הזרקה של הגז לבוכנות המנוע.

 

/// מה העלות של התקנת מערכת גז לרכב
_____________________________________________________________________________________________
עלות התקנת מערכת גז לרכב אינה יקרה ונעה בין 6500-10000 ₪ אך ניתן להחזיר את ההשקעה בה אחרי שנה. כמו כן התקנת מערכת גז לרכב היא התקנה בטוחה מאחר שמערכות הגז לרכב אינן פוגעות בביצועי המנוע, ההתקנה נמשכת  כמה שעות ספורות וכל מה שאנו צריכים זה רק להודיע למשרד התחבורה שתקנו מערכת התקנת גז לרכב על מנת שידעו שרכבנו הפך לרכב המונע בגז. התהליך פשוט, מהיר וקצר.

 

/// איפה עושים התקנת מערכת גז לרכב
_____________________________________________________________________________________________
את התקנת מערכת גז לרכב ניתן לעשות אצל חברות שהוסמכו ע"י רשויות המדינה לייבא מערכות גז לרכב ולבצע התקנה של המערכות ברכבים הרוצים להפוך לרכבים המונעים בגז. את רשימת החברות המוסמכות ניתן למצוא באתר של משרד התחבורה ולהתקין אצלהם את מערכות גז לרכב.

כך שכל מה שנותר לכם הוא פשוט לקבל את ההחלטה הנכונה שאתם מעוניינים לעשות התקנת מערכת גז לרכב ובכך לעבור לרכב המונע על גז וללכת לאותה חברה מוסמכת על מנת לעבור את זה. ושחושבים על התקנת מערכת גז לרכב בסופו של דבר רואים את היתרונות המרובים מול עינכם כמו חסכון בהוצאות הרכב, חסכון בתחזוקת הרכב, חוסר  זיהום והפחתת הפגיעה באיכות הסביבה דברים שמאוד חשובים במיוחד בימים אלו. ועוד יותר חשובים שיש לנו אנשים קרובים כמו משפחה שיכולים לסבול מזיהום האוויר שמכונית על דלק עושים.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
הנעה בגז

 
  

  
 
     
 
 
מלאו את הטופס לפרטים נוספים:
 
     
 
 
 
     
 
ברוכים הבאים לעידן הגז

כאשר אתם מחפשים דרכים ופתרונות לחסכון בהוצאות הדלק עם כל היתרונות שבאחזקת רכב פרטי, עידן הגז עומדת לצידכם ומאפשרת לכם לכם לחסוך עד 50% בהוצאות הדלק ע"י הסבת רכבכם להנעה בגז ומעבר לאנרגיה החלופית הנפוצה ביותר בעולם, גפ"ם !
 
באתר תמצאו את כל המידע לו אתם זקוקים וכן עומדת לרשותכם האפשרות ליצור עמנו קשר וליהנות מייעוץ אישי.

 

תחנת הגז החדשה נפתחה, מחיר ליטר גפ"מ 3.39! דרך השבעה 2 חולון


 

מבצע! הסבה לגז לרכבי ארבעה צילינדרים במחיר מדהים! 7000ש"ח בלבד! ( עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי)


 

50% חסכון בכל תדלוק!


 

הסבה לגז = צעד ידידותי לסביבה


 

 
     
     
     


עידן הגז  -  טל' 03-5595122  |  פקס: 03-5535126

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים